פורשה טרוולס

PtravelsClub


מסע פורשה חוצה אירופה - חוויות ותמונות מהרפתקה יוצאת דופן של תרבות, קולינריה, יוקרה, דרכים מלהיבות, נופים ואדרנלין. אשמח לבדוק עבורכם זמינות, לדאוג לכם לטיסות ולקשר אתכם ישירות עם החברה.


החברה מארגנת חופשות של החיים הטובים במגוון מסלולים באירופה, המשלבים קולינריה משובחת ומלונות פאר מפנקים במיוחד וכמובן את מיטב רכבי פורשה החדישים המגיעים ישירות מהיצרן! כל שנה החברה מפתיעה עם יעדים ודגמים חדשים, הכל כדי לייצר ללקוחותיה את החופשות המדהימות והמיוחדות ביותר שניתן לקבל ולדמיין.

המסלול שעברנו במסע "חוצה אירופה" מתחיל ומסתיים בעיר מינכן שבדרום גרמניה. בירת הבוואריה הגובלת באוסטריה ושווייץ נמצאת במיקום המאפשר מרחקי נסיעה קצרים מכבישים ונופים משובחים באלפים ובדולמיטים – המיטב של אירופה. כל יום במסע מתוכנן לפרטים הקטנים ומבוצע ברמה הגבוהה ביותר. כמובן, ישנם מגוון מסלולים נוספים לבחירה המתעדכנים כל שנה - חפשו באתר החברה את תפריט המסעות.

הדרכים במסעות פורשה נבחרות בקפידה על מנת להציע חווית נהיגה בלעדית לאורך מסלולי הנהיגה המרתקים באירופה. הנה רשימה חלקית של הכבישים הבולטים, הטובים והמרגשים שבהם:


AUTOBAHN 🇩🇪

האוטובאן הגרמני היא מערכת כבישים המעוצבים להפליא, בנויים ומתוחזקים לנהיגה במהירויות גבוהות. עבור רבים, האוטובאן מסמל חופש, שכן בחלקים רבים ממנו אין הגבלת מהירות.


SUSTEN PASS 🇨🇭

סוסטן הוא מעבר הרים גבוה באלפים השוויצריים. המעבר ידוע בנופים המדהימים הנשקפים ממנו ובמיוחד אלה של הקרחון בצד הדרומי. זהו אחד המעברים המרגשים ביותר לנהיגה ומהווה את אחד מרגעי השיא במסעות.


STELVIO PASS 🇮🇹

סטלביו הוא המעבר הגבוה ביותר באיטליה והוא ממוקם בהרי האלפים בגבול עם שוויץ. המעבר התפרסם על ידי תוכנית הטלוויזיה TOP GEAR והוא נחשב כאחד הטובים והיפים בעולם. הנופים של העמק במורד הכביש מרהיבים.


GROSSGLOCKNER 🇦🇹

מעבר ההרים גרוסגלוקנר האלפיני הוא כביש פנורמי באוסטריה והוא נקרא כך על שם ההר הגבוה במדינה. הכביש ידוע בנופים המרהיבים שלו והוא מוביל היישר למרכז המבקרים עם נוף פנורמי של קרחון גדול ושל ההר עצמו.

המלונות במסעות פורשה הינם מלונות פאר מהמובילים בעולם ואינם מתפשרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יוקרה, נוחות, קולינריה ושירות. במלונות תמצאו ספא מפנק במיוחד, בדרך כלל מול נוף מרהיב ועוצמתי, שיאפשר לכם לסיים יום נהיגה מלא אדרנלין בדרך הטובה והמרגיעה ביותר. מלונות אלה משקפים את האופי הייחודי של מסעות פורשה ‑ אלגנטי, מודרני, מעודן, מעוצב ומדוקדק לצד שירות אדיב ואיכותי.

הרכבים של חברת פורשה טרוולס הינם צי הרכבים הגדול והעדכני באירופה, היישר מפס הייצור של חברת פורשה. בכל שנה, החברה מתהדרת ברכבים חדשים המותאמים במיוחד לצורכי המסעות. חשוב להדגיש כי רכבי המסע אינם נשכרים מחברות השכרה שונות ולקוחות החברה נהנה מצי רכבים חדש ועדכני ובדגם המובטח בעת ההרשמה. הרכבים בבעלות החברה ובשיתוף חברת פורשה.

השירות האדיב והאיכותי הוא חלק בלתי נפרד ממסעות פורשה. לדוגמא, את המזוודות שלכם הצוות ייקח ברגע שתיפגשו במינכן והפעם הבאה שתצטרכו לסחוב או להרים מזוודה בעצמכם תהיה בדרך לשדה התעופה בחזרה. את הרכבים הם יתדלקו בלי ששמתם לב או בלי שזזתם ממושב הפורשה שלכם ובכל בוקר תופתעו לגלות סוג של "השקת רכבים" צבעונית בכניסה למלון. החברה מתמחה ביצירת מסעות מותאמים אישית עבור לקוחותיה תוך התחשבות בפרט הקטן ביותר.

אשמח לבדוק עבורכם זמינות, לדאוג לכם לטיסות ולקשר אתכם ישירות עם החברה.